![My First Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/Untitleddesign-2024-04-27T224408.081.png?v=1724821290&width=1445)
![My First Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/Untitleddesign-2024-04-27T224559.504.png?v=1724821290&width=1445)
![My First Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/3_734c2d3a-57cc-4f64-ad23-215494533398.png?v=1724821290&width=1445)
![My First Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/4_103f5a7c-6fef-4d88-b01a-553faa3b2140.png?v=1724821290&width=1445)
![My First Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/products/image_b4b578a7-c70b-40b1-961e-843a77081c1e.jpg?v=1724821290&width=1445)
![My First Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/new_container.png?v=1725341144&width=1445)
RECOMMENDED PRODUCTS
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/8_b8c52407-43a8-490e-acc5-6012bee8dada.png?v=1697600367)
Colored Sensory Rice - 1 Lb Tube
From
Regular price
$10.00 USD
Regular price
Sale price
$10.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$10.00 USD
Regular price
Sale price
$10.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/16_44f06b03-8642-40bc-b0c2-6e255beff5a6.png?v=1697601140)
Rainbow Alphabet Pasta - 1 Lb Tube
From
Regular price
$16.00 USD
Regular price
Sale price
$16.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$16.00 USD
Regular price
Sale price
$16.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/2_cf9d06ae-a224-4acb-b3ed-9c0bac27a08c.png?v=1697600773)
Colored Sensory Rice - 2 Lb Jar
From
Regular price
$19.00 USD
Regular price
Sale price
$19.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$19.00 USD
Regular price
Sale price
$19.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/products/image_27e24fe6-d1a2-4de2-b357-ad93b4482a4f.jpg?v=1631824178)
Alphabet Magnets - Uppercase
From
Regular price
$6.00 USD
Regular price
Sale price
$6.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$6.00 USD
Regular price
Sale price
$6.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/15_7106637d-6138-4e75-8114-1dd63ffdc90f.png?v=1697601775)
Rainbow Rice - 1 Lb Tube
From
Regular price
$11.00 USD
Regular price
Sale price
$11.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$11.00 USD
Regular price
Sale price
$11.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/E61C53FF-A015-499B-8AC6-8D62B4C29D06.png?v=1709223518)
Spring Pasta Sensory Tube
From
Regular price
$14.00 USD
Regular price
Sale price
$14.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$14.00 USD
Regular price
Sale price
$14.00 USD
Unit price
per