![Coral Reef Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/1_9664010e-9025-4d4e-850e-cb99fbdbd350.png?v=1707148684&width=1445)
![Coral Reef Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/2_3889f5bb-9840-479a-bb58-44d4b16ba005.png?v=1707148697&width=1445)
![Coral Reef Sensory Bin](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/new_container.png?v=1725341144&width=1445)
RECOMMENDED PRODUCTS
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/8_b8c52407-43a8-490e-acc5-6012bee8dada.png?v=1697600367)
Colored Sensory Rice - 1 Lb Tube
From
Regular price
$10.00 USD
Regular price
Sale price
$10.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$10.00 USD
Regular price
Sale price
$10.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/16_44f06b03-8642-40bc-b0c2-6e255beff5a6.png?v=1697601140)
Rainbow Alphabet Pasta - 1 Lb Tube
From
Regular price
$16.00 USD
Regular price
Sale price
$16.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$16.00 USD
Regular price
Sale price
$16.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/2_cf9d06ae-a224-4acb-b3ed-9c0bac27a08c.png?v=1697600773)
Colored Sensory Rice - 2 Lb Jar
From
Regular price
$19.00 USD
Regular price
Sale price
$19.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$19.00 USD
Regular price
Sale price
$19.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/1_53aaa83e-56d4-4add-add8-78de8b2b586f.png?v=1719585908)
Moldable Sand Variety Pack
From
Regular price
$35.00 USD
Regular price
Sale price
$35.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$35.00 USD
Regular price
Sale price
$35.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/products/image_27e24fe6-d1a2-4de2-b357-ad93b4482a4f.jpg?v=1631824178)
Alphabet Magnets - Uppercase
From
Regular price
$6.00 USD
Regular price
Sale price
$6.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$6.00 USD
Regular price
Sale price
$6.00 USD
Unit price
per
![](http://mamaofjoysensoryplay.com/cdn/shop/files/15_7106637d-6138-4e75-8114-1dd63ffdc90f.png?v=1697601775)
Rainbow Rice - 1 Lb Tube
From
Regular price
$11.00 USD
Regular price
Sale price
$11.00 USD
Unit price
per
Sale
Sold out
Regular price
$11.00 USD
Regular price
Sale price
$11.00 USD
Unit price
per